SCHÖNLİNE PVC

Alüminyum Giydirme"Üst düzey güvenlik ve yalıtım, estetikle birleşti"

Ecoline60,Ecoline60Plus,Line60,Line70 Ve Ecoline70
serilerinde uygulanabilen,pencere ve kapılarınıza
yepyeni bir görünüm kazandıracak mükemmel tasarım.

İçte ve dışta farklı dekoratif etki yaratan bir tasarıma sahip olan PrimeLine sistemi, çevresel etkilere; özellikle buzlanma, kar, yağmur ve güneş gibi hava şartlarına son derece dayanıklıdır.

Yüksek kalitedeki dış alüminyum giydirme, darbelere ve yangına karşı da maksimum dayanıma sahiptir ve bu aynı zamanda sizin güvenliğinizi üst düzeye taşır.

Pencerelerinizin estetik görünümünü bozmayan, kendine özel sineklik sistemi çıkarıp takma pratikliği ve kolay temizlenme özelliğiyle evinizi hertürlü haşerata karşı korur.

PVC profil sistemlerimizle mükemmel uyumlu alüminyum giydirme sistemi, pencere ve kapılarınıza extra yalıtım sağlayarak size ısınma ve soğutmada fayda sağlar. (Pencere ile alüminyum arasında kalan hava perdesi ek bir odacık* görevi görür.)

Dış cephenize katacağı görsel güzelliğin yanı sıra pencerelerinizin ömrünü fazlasıyla uzatır. Pencerelerinizi dış ortamdan soyutlayarak çok uzun bir kullanım garantisi sunar.


Zengin renk yelpazesi seçeneklerini zevkinize sunarak, yapılarınızın dış cephelerinde tasarım özgürlüğünüzü artırır. Bununla birlikte iç taraflarda ahşap görünümlü folyo kaplama özelliğini kullanabilirsiniz.


Alüminyum giydirme sistemi çok yüksek dayanıklılığa çıktığından mimari projelerinizde en az ara bağlantıyla, daha geniş alanlı pencereler yaratmanızı sağlar. Böylece daha aydınlık mekanlar ve daha geniş görüş alanları sağlarsınız.


* * Primeline Alüminyum Giydirme Sistemi LINEX60 ve LINEX70 serilerinde uygulanamaz.DETAYLI ÇİZİM AKSESUAR KATALOĞU ÇITA & SAC
Bize Ulaşmak İçin Butona Tıklayınız. İLETİŞİM